Stavebné stroje a mechanizmy

Nakl text

  • Čelné nakladače
  • Šmykom riadené nakladače
  • Rýpadlo-nakladače a minirýpadlá
  • Prídavné zariadenia
  • Vysokozdvižné vozíky
  • Manipulačná technika

 

Šmykom riadený nakladač je natoľko univerzálny stroj, že nájde uplatnenie v každom segmente hospodárstva. Najväčšou výhodou šmykom riadených nakladačov sú obratnosť, univerzálnosť a kompaktné rozmery a tým konkurujú u nás obľúbeným rýpadlo-nakladačom.

Univerzálne šmykom riadené nakladače Locust domáceho výrobcu WAY Industry tvoria podstatnú časť nášho sortimentu stavebných strojov. Vyznačujú sa všestranným použitím a ľahkým servisom a údržbou. Robustná konštrukcia a kvalitné agregáty zaručujú ich vysokú spoľahlivosť a dlhú životnosť. Hydraulický systém zabezpečuje vysokú výkonnosť a citlivé ovládanie stroja. Integrovaný rýchloupínač umožňuje  rýchlu výmenu prídavných zariadení a nasadenie toho istého nakladača  na  rôzne  druhy  prác.

Mnohé ocenenia, ktoré Locusty už získali sú prejavom neustáleho vývoja a držania popredného postavenia medzi svetovými výrobcami tejto techniky.

Ponúkame ich v niekoľkých veľkostných a výkonových kategóriách.

Ich mnohoúčelové využitie rozširuje používanie rôzneho príslušenstva a prídavných zariadení ako napríklad viacúčelové lopaty, paletizačné vidly, podkop, hydraulické kladivo, fréza na asfalt a pod.

Tieto ponúkame v širokej palete, najmä od slovenských výrobcov ktorých zastupujeme.

Veľké stavebné firmy, poľnohospodárske podniky, priemyselné spoločnosti, ale aj živnostníci oceňujú pozitíva tohto stroja.

Vyskúšajte ho aj Vy a pridajte sa k skupine našich spokojných zákazníkov!

Vyžiadajte si ďalšie informácie, špecifikácie, manuály a pod.

(c) Danikri s.r.o.